Часопис за Дизајн
Часопис за Дизајн
Трпезарија И Рад

Eatime Space

Трпезарија И Рад Сви људи имају право да буду повезани са временом и сећањем. Реч Еатиме звучи као време на кинеском. Еатиме простор нуди места за подстицање људи да једу, раде и се сећају у миру. Концепт времена уско сарађује са радионицом, што је сведочило променама како време пролази. На основу стила радионице, дизајн укључује структуру индустрије и окружење као основне елементе за изградњу простора. Еатиме одаје почаст најчистијем облику дизајна суптилним мешањем елемената који се полажу и сировом и готовом декору.

Фотографска Уметност

Forgotten Paris

Фотографска Уметност Заборављени Париз црно-беле су фотографије старог подземља престонице Француске. Овај дизајн је репертоар места које мало људи зна јер су илегално и тешко приступачно. Маттхиеу Боувиер истражује та опасна места већ десет година како би открио ову заборављену прошлост.

Торба Тоте

Totepographic

Торба Тоте Топографски дизајнирана торба за тоте, која служи као лагана торба, посебно током оних напорних дана проведених у куповини или извршавању налога. Капацитет Тоте торбе је попут планине и може да држи или носи много ствари. Оракаста кост је укупна структура торбе, топографска карта је површински материјал попут горских неравних површина.

Продавница Наочара

FVB

Продавница Наочара Продавница продавница наочара покушава да створи јединствен простор. Добрим коришћењем експандиране мреже различитих величина рупа рекомбинацијом и слојевима и њиховом наношењу од архитектонског зида до унутрашњих плафона приказују се карактеристике конкавних сочива - различити ефекти залеђења и нејасности. Применом конкавних сочива са разноврсним углом, приказани су уврнути и нагнути ефекти слике на плафонском дизајну и ормару екрана. Својство конвексног сочива, које по вољи мења величине предмета, изражено је на изложбеном зиду.

Вила

Shang Hai

Вила Вила је инспирисана филмом Велики Гатсби, јер се мушки власник такође налази у финансијској индустрији, а домаћица воли стари шангајски стил Арт 1930-их. Након што су дизајнери проучили фасаду зграде, схватили су да она такође има и Арт Децо стил. Они су створили јединствен простор који одговара власниковом омиљеном стилу Арт Децо из 1930-их и у складу је са савременим стилом живота. Да би одржали конзистентност простора, изабрали су француски намештај, лампе и прибор дизајнирани 1930-их.

Вила

One Jiyang Lake

Вила Ово је приватна вила која се налази на јужној Кини, где дизајнери у пракси примењују зен-будистичку теорију у спровођењу дизајна. Одустајући од непотребног и употребом природних, интуитивних материјала и сажетим методама дизајнирања, дизајнери су створили једноставан, миран и удобан савремени оријентални животни простор. Удобан савремени оријентални животни простор користи исти једноставан дизајн као и висококвалитетни италијански модерни намештај за унутрашњи простор.