Часопис за Дизајн
Часопис за Дизајн
Изложбени Штанд

Onn Exhibition

Изложбени Штанд Онн је врхунски ручни рад који спаја традиције са модерним дизајном преко мајстора културних добара. Материјали, боје и производи компаније Онн инспирисани су природом која осветљава традиционалне ликове укусом сјаја. Изложбени штанд изграђен је тако да реплицира призор природе користећи материјале који се додају заједно са производима, како би и сам постао хармонизовано уметничко дело.

Изложбени Дизајн

Multimedia exhibition Lsx20

Изложбени Дизајн Мултимедијална изложба била је посвећена 20. годишњици поновног увођења националног новца. Сврха изложбе била је представити оквир тројства на којем је почивао уметнички пројекат, а то су новчанице и новчићи, аутори - 40 изванредних латвијских уметника различитих креативних жанрова - и њихова уметничка дела. Концепт изложбе потиче од графита или олова који је средишња осовина оловке, уобичајено оруђе за уметнике. Графитна конструкција послужила је као централни дизајнерски елемент изложбе.

Комерцијални Простор

De Kang Club

Комерцијални Простор Деканг се налази у комерцијалном центру Гуангзхоу у Кини, а СПА је и забавни један од комерцијалних пројеката. Пројекат је у дизајнерском концепту „урбаног пејзажа“ као основног трага да одговори на захтеве савременог градског живота.

Веллнесс Центар

Yoga Center

Веллнесс Центар Смештен у најпрометнијој четврти Кувајта, центар јоге је покушај ревитализације подрумског спрата Јассим Товер-а. Локација пројекта била је неортодоксно. Међутим, то је био покушај опслуживања жена и унутар градских граница и из околних стамбених подручја. Простор за рецепцију у средишту повезује се с ормарићима и уредом, што омогућава несметан проток чланова. Подручје ормарића се тада поравнава са простором за прање ногу који сигнализира 'зону без ципела'. Од тада па надаље је ходник и читаоница која води до три сале за јогу.

Бистро

Ubon

Бистро Убон је тајландски бистро смјештен у језгру кувајтског града. Поглед на улицу Фахад Ал салим, улицу добро поштовану јер се трговином бавила још давних дана. Свемирски програм овог бистроа захтева ефикасан дизајн за све просторе у кухињи, остави и тоалетима; омогућава простран простор за ручавање. Да би се ово постигло, унутрашњост функционише тамо где се на складан начин може интегрисати са постојећим структурним елементима.

Комерцијални Простор И Вип Чекаоница

Commercial Area, SJD Airport

Комерцијални Простор И Вип Чекаоница Овај пројекат придружује се новом тренду зеленог дизајна Аеродроми у свету, он укључује продавнице и услуге унутар терминала и омогућава да путник проживи искуство током своје инстанце. ЗЕЛЕНИ Тренд дизајна аеродрома укључује просторе зеленије и одрживије дизајнерске вредности аеродрома, укупност простора комерцијалног простора је осветљена природном сунчевом светлошћу захваљујући монументалној стакленој фасади окренутој према писти. ВИП салон је дизајниран са концептом органског и вангуардистичког дизајна ћелија. Фасада омогућава приватност у соби без да блокира поглед на спољашност.